Toplam yorum: 1956443
Bu ayki yorum: 20134

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

01.08.2013

daha çok ansiklopedik mantıkla kale alınmış bir eser. ben kitapta bahsi geçen ilim adamlarının daha detaylı hayatları ile ilgili bilgi verileceğini düşünmüştüm bu anlamda hayal kırıklığı yaşadım. Fakat genel olarak mutlaka alınmasını tavsiye ettiğim bir eser, özellikle de yaz tatili döneminde lise öğrencileri için çok kıymetli olacağını düşünüyorum...
03.06.2013

yazarın okuduğum ilk kitabıydı ve bence çok güzeldi. kişileri ve duyguları çok güzel işlemiş yazar. gereksiz laf kalabalıkları ve uzun, sıkıcı tasfirlerden arındırılmış akıcı bir kitap. aşk, nefret, sadakat, dostluk ve tutku dolu iyi bir tarihi romans okumak isteyenlere tavsiye ederim...
02.01.2012

kitapyurdundan imzalı kitabı sipariş ettim ve hemen okudum.ali uralın üslubuna uygun harika öykülerle dolu bir kitap.fakat bazı hikayelerde ustaya yakışmayacak tarzda imla hataları ve anlatım bozukluğu olan cümlelere rastladım.bütün bunlara rağmen okunulası bir eser olmuş.
02.09.2010

masal tadinda surukleyici bir kitap, sonunu merak ediyorsunuz ama acikcasi serinin devamini merak etmiyorum. kurgu basit ve bildik. buna ragmen kitaba baslayinca akici ve bitirmek istiyorsunuz. bu türü sevenler icin tavsiye ederim, dinlenmelik ara vermelik bir kitap.
01.08.2014

İsrafil Hoca gerçekten çok uğraşarak yazdığı bu eseriyle önemli bir hakikatı gözler önüne sermiş.Allah razı olsun ilmini gayretini arttırsın.Ancak bazı paragraf ve bilgilerin kitap boyunca sık sık tekrarlanması okuma sürekliliğini engelliyor.Bazı sayfalarda üstteki bilgi alttaki dipnotta aynen tekrarlanıyor.İnşaallah,kitabın yeni baskılarında bunlara dikkat edilir.

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

04.09.2019

adem güneş anneliğimin, ebeveynliğimin yapı taşlarının mimarıdır. tüm kitaplarını, radyo programlarını, makalelerini takip ettim. sabırsızlıkla beklediğim bu kitabı da çıktı nihayet.psikologların psikiyatrların günümüzde ucuk fiyatlarla verdiği hizmeti,insanlar için ulaşılabilir kılan Adem hocadan Allah razı olsun. milyonlarca annenin hayatına dokundunuz.
03.09.2019

Din istismarı sadece bizim dinimizde değil, diğer inançlarda da sözkonusudur. Ancak, kitaptaki hem maddi olarak kaldırılmaları hemde badeleme kısmındaki rezillikleri, iğrençlikleri okuyunca, bunun cahillikle de alakası olmadığı çok rahat görülecektir. Zira, hala görevinde olan hakime hanim,milletvekilliği yapmış biri, işadamı düzeyindeki kişilerin bile eğitim seviyesi düşük insanlarla birlikte nasıl kaldırıldıkları bunun kanıtıdır. Sonuçta,ALLAHIN varlığına inanıyorsak, kandırılması için bize inanç gereksinimimizi başkalarının bize anlatması yerine KAYNAĞINDAN kendimizin öğrenmesi yerinde olacaktır.
08.09.2019

Mutlaka herkes okusun okutsun..Din simsarları sadece cahil halkı değil nasıl üniversite mezunu insanları da kandırabiliyor...Bir sahte şeyh ve 8 imam nikahlı eşi ve sevgilileri var..Hatta bu eşlerinin yarısı üniversite mezunu..Rabbim tüm insanlarımızı bu şarlatanlardan korusun..
05.09.2019

Adem Güneş okunmalı, tavsiye edilmeli. Anlatılmalı. Şüphesiz bu kitap da diğerleri gibi muntazam.
11.09.2019

sonunda serinin en çok beklenen kitabı