Toplam yorum: 1889475
Bu ayki yorum: 16011

E-Dergi

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

09.11.2011

Ağlamak istiyorum resmen!!! 2010 dan beri bekliyordum. Benim gibi hisseden arkadaşlar varsa kesin gördükleri ilk yerde almışlardır. Bu adam nasıl kitaplar yazıyor yaa! Duygularımı ifade edemiyorum. Seride istemediğim tek şey kitabı Percy nin anlatmaması :( Ama yinede okuyunnnnnnnnn!
15.09.2011

soğuk bir cehennem azabı etrafını sararken helen'in tek düşünebildiği etrafındaki karanlık, pis ve çamurlu toprağı tırmalayarak dışarı çıkmaktı. çabaları sonunda kendini bir kadının ayaklarının dibinde buldu ama ne görülüyor ne de hıçkırıkları duyuluyordu. cehennemden kaçabilmek için seçtiği insanlara bağlanarak dünyada dolanan helen sonunda birinin bakışlarını üzerinde hissettiğinde aradan 130 yıl geçmişti. çok değişik bir konusu olan, sürükleyici bir kitaptı. keşke anlatımını derinleştirip kitap sayfasını biraz daha arttırsaymış yazar. böyleyken bile çok güzel bir kitaptı, ben çok beğendim. kesinlikle tavsiye ederim...
17.07.2012

"Hüseyin Sabri durakladı. Kaderine razı bir görüntüsü vardı. Kahverengi gözlerini yaşlı adama sabitleyip konuştu. Yaşından beklenmezdi dedikleri:
-Tüm belalılar saldırmış ülkeme. Dinim, imanım, vatanım yok edilecekse, benim hayatımın ne anlamı kalır? Kanımca bundan sonra nedenlere değil, ne olacağa odaklanmamız gerekiyor." Tek kelimeyle harika bir kitap...
11.04.2008

Ağır dili ve eski denizcilik terimleri nedeniyle epey zorlandım, Puslu Kıtalar Atlası'na göre daha karişik ve anlaşilmaz geldi bana. Kitap Ayrıntıya boğulmuş sanki... Kitabın özüne inmek için bir kaç defa okumak faydalı olabilir. Her şeye rağmen çok ciddi bir çalışmanın ve araştırmanın ürünü olduğu her halinden anlaşılıyor.
02.07.2012

osmanlı'nın her şeyini sahiplenen muhafazakarlar niyeyse hanedan üyelerini sahiplenmemiş. bu konu hakkında yapılan çalışmaların azlığı da bunu gösteriyor. konuyla ilgili az sayıdaki çalışmalardan biri. bilgi almak için başvurabileceğiniz en değerli eserlerden.

ZİYARETÇİLERİN EN ÇOK KATILDIKLARI YORUMLAR

04.07.2019

Sadece yazar olarak değil birey olarak da çok değerli bir insan
02.07.2019

Şermin Yaşar kitap çıkarırsa biz de hemen ön siparişimizi veririz. :)
02.07.2019

puccayla büyüdük, puccayla güldük, puccayla hüzünlendik... hatalarına, düştüğü komik anlara birlikte tanıklık ettik yıllardır hayalini kurduğu şeyleri şimdi 7.kitabında okumak için sabırsızlanıyorum, canım batı♡
01.07.2019

Dünyada ve özellikle Türkiye’mizde gittikçe yitirilen okuma alışkanlığı yeni Yayınları da kısıtlamıştır. Lakin Tuhaf dergisinin mimarlarına, emeği geçenlerine müteşekkir olduğumu belirtirim. Sayelerinde gençlerimiz okuma alışkanlıklarını tekrar kazanacaklardır.
10.07.2019

Öyle güzel ki. Sadece çocuklar için değil... Her ebeveyn, her öğretmen, her psikolog mutlaka okumalı, mutlaka... O küçük nüansları siz de farkedeceksiniz. Teşekkürler sevgili Şermin, kaleminize sağlık.